Aptauja: iedzīvotāji nav mierā ar to, ka deputātus no atbildības sargā imunitāte

2 komentāri

Daudz bijis diskusiju par to, ka politiķi ir “vienlīdzīgāki” par parastajiem mirstīgajiem. Bet ko īsti par imunitātes atcelšanu tautas kalpiem domā sabiedrība?

TNS veiktā aptauja rāda, ka lielākā daļa jeb 70% ir par šādu priekšlikumu, savukārt mazākums jeb ceturtā daļa (27%) neatbalsta ieceri atcelt tā dēvēto Saeimas deputātu administratīvo imunitāti, bet 3% iedzīvotāju nav pauduši savu nostāju šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • haralds elceris
  0

  haralds elceris

  ask! sure - atnāks elek†orāts depu†ātus pacelt uz mēslu dakšām (ērtāki jau depu†ātu pacelšanai uz dakšām trejdekšņi, bet kārtībai jābūt - sienam siena dakšas, mēsliem mēslu dakšas!), bet depu†āti rādīs elek†orātam imunitātes apliecības!

  29.10.2015 08:53

 • haralds elceris
  0

  haralds elceris

  nubet saprotams - atnāks elek†orāts depu†ātus pacelt uz mēslu dakšām (ērtāki jau depu†ātu pacelšanai uz dakšām trejdekšņi, bet kārtībai jābūt - sienam siena dakšas, mēsliem mēslu dakšas!), bet depu†āti rādīs elek†orātam imunitātes apliecības!

  29.10.2015 08:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas