Aptauja: 24% Latvijas iedzīvotāju domā, ka mums jāuzņem bēgļi

3 komentāri
Aptauja: 24% Latvijas iedzīvotāju domā, ka mums jāuzņem bēgļi
LETA

Jaunākās aptaujas dati liecina, ka ceturtā daļa jeb 24% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt, ka visām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm būtu jābūt solidārām un jāpalielina uzņemamo patvēruma meklētāju skaits.

Tikmēr lielākā daļa – 71% – aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ir pretējās domās un nepiekrīt, ka būtu jāuzņem vairāk patvēruma meklētāju, liecina pētījumu aģentūras un raidījuma 900 Sekundes veiktās aptaujas rezultāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noraidošāku attieksmi pret uzņemamo pavēruma meklētāju skaita palielināšanu izteikušas sievietes, cittautieši, kā arī iedzīvotāji Latgalē.

Tikmēr 5% iedzīvotāju nav izteikuši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Elizabete
  +2

  Elizabete

  Mīļie latvieši, pirms apdomājiet šo soli piekrist - lūdzu iegādājieties māju, dzīvokli kādā valstī, kur Musulmaņu nav tik daudz - lai spētu izbēgt no sekām, kas nāks pār jums kā zibens. Atveriet youtube, atveriet Ungārijas ziņu dienestus, atveriet Vācijas interneta laikrakstus un verieties savā nākotnē - jūs to vēlaties? Lai panāktu ātrāku nākotnes redzēšanas efektu, uzņemiet brandžu dzērāju savā mājā un lūk! Nākotne! Citplanētiešveidīgas personas, kas runā savādāk, alkst pēc atšķirīgām lietām, nenovērtē ne kaku no tava dotā, tev vēl palūdz piedienīgi apģērbties, ja ne izvaros, gaļu? Ak nē! Tikai "tīru"! Tikai Halal! Mīļie cilvēki, laipni aicinu jūs attapties un nepieļaut okupāciju, kas patlaban NOTIEK, mēs visi esam uz pilsoņu kara robežas! Bēgļu līderi skaidri un gaiši ir pauduši savu viedokli, ka mēs - neticīgie - tiksim iznīcināti, pievērsti Islāmam vai nogalināti, mūsu atbilde - LŪDZU nogaliniet mūs, nāciet iekšā, ar ko sāksim? Brāli, māsu? (ja kāds nesaprata tas bija sarkasms ar lielu devu patiesības). Pulcējieties! Bruņojieties, gatavojieties aizstāvēt savu zemi, bērnus, ja Tev šķiet, ka nekas tāds notikt nevar mūsdienās - VAR un NOTIEK JAU!

  14.09.2015 11:56

 • sdd
  +1

  sdd

  Interesanti, kur tāda aptauja veikta :-D realitātē labi ja viens no simta tā domā.

  14.09.2015 11:55

 • Gice
  0

  Gice

  Nezinu ar ko jābūt acīm pielietām ja mēs laižam mežoņus savā tēvu zemē.

  16.09.2015 22:14

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas