Apsargi sabiedriskajā transportā kārtību drīkst nodrošināt ar stekiem un asaru gāzi

0 komentāri

Apsardzes kompānijas Koblenz darbinieki Rīgas satiksmes transportā pārvietojas ar stekiem, novēroja portāls Skaties.lv. Kā portālam apstiprināja Koblenz valdes priekšsēdētājs Raitis Terniks, apsargi drīkst izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus, palīdzot kontrolieriem Rīgas satiksmē.

Raivis Terniks, Koblenz drošība valdes priekšsēdētājs:

Lai varētu aizsargāt sevi un citus, apsargi, dodoties biļešu kontrolē kopā ar Rīgas satiksmes darbiniekiem, drīkst ņemt līdzi likumā noteiktos individuālos aizsardzības līdzekļus, kas ir: steks, asaru gāzes baloniņš, rokudzelži.

“Gan Pašvaldības policijas, gan apsardzes darbinieki rūpējas par sabiedrisko kārtību transportā, un šāda kārtība plānota arī turpmāk. Apsardzes klātbūtne tiks nodrošināta līdz brīdim, kad pasažieri jutīsies droši un ērti bez to klātbūtnes,” pauda kompānijas Rīgas satiksme pārstāve Baiba Bartaševiča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Organizējot biļešu kontroli, katrai kontrolieru grupai tiek piesaistīta vai nu Pašvaldības policija, vai gadījumos, ja Pašvaldības policija netiek, apsardze, portālam Skaties.lv norādīja Rīgas satiksme pārstāve.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas