Aplūko ”sarkano punktu” karti un atzīmē, kur nepieciešama sakopšana!

0 komentāri

Pirms Lielās talkas, kas ik pavasari notiek Latvijā, tie apkopota informācija par to, kurās vietās visvairāk nepieciešama sakopšana. Tās atzīmē kartē ir aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam rūp sakopta vide!

Lai arī ik gadu sarkano punktu skaits šajā kartē samazinās, arī šogad atkritumu vākšana neizpaliks. ”Atkritumu katru gadu kļūst arvien mazāk. Dažās pašvaldībās pat vairs nav šādu atkritumu vietu, kur talciniekiem tos vākt, un tur talcinieki tad stāda kokus, kopj pagalmus,” intervijā rīta raidījumā 900 sekundes sacīja viena no Lielās talkas rīkotājām Vita Jaunzeme.

Viņa atzina, ka mērķis būtu panākt, ka šogad Lielajā talkā piedalās 200 tūkstoši iedzīvotāju, kas ir aptuveni 10% no iedzīvotāju kopējā skaita.

Lielā talka norisināsies 25. aprīlī. Šā gada talkas sauklis ir Raiņa vārdi ”Pastāvēs, kas pārmainīsies”.

Atzīmēt vietas, kuras nepieciešams sakopt, var te!

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas