Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa vietējas nozīmes ceļiem visā Latvijā

0 komentāri

Turpinoties atkusnim, šorīt, 21. februārī, braukšanas apstākļi pa visiem Latvijas galvenajiem un reģionālajiem ceļiem ir apmierinoši, savukārt pa vietējas nozīmes ceļiem pārvietošanās joprojām ir apgrūtināta visā valstī, liecina ceļu uzturētāju Latvijas Valsts ceļi (LVC) informācija.

No rīta gan dažviet uz ceļiem veidojies apledojums, taču šie ceļi nokaisīti ar pretslīdes materiāliem. Ceļu uzturēšanas darbos šorīt bijušas iesaistītas 116 Latvijas autoceļu uzturētāja ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica slideno posmu kaisīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LVC atgādina, ka ziemas sezonā braukšanas apstākļi var mainīties ļoti strauji, tāpēc aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Īpaši uzmanīgiem autovadītājiem jābūt, braucot pa mazajiem ceļiem, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu, jo, iestājoties siltākam laikam, tāpat arī lietus un sniega ietekmē, uz tiem veidojas atkala un tie ir ļoti slideni.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā