Antiglobālisti protestēs pret bēgļu izvietošanu Latvijā

13 komentāri

Biedrība Antiglobālisti Rīgas domē pieteikuši mītiņu, lai 13. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Doma laukumā varētu protestēt pret Eiropas Savienības (ES) plāniem izvietot Latvijā citās ES valstīs nonākušos bēgļus, informēja biedrības valdes priekšsēdētājs Andris Orols.

Biedrība aicina visus, kuri ir pret šo bēgļu nonākšanu Latvijā, nākt uz šo pasākumu un to atbalstīt. “Kas cits nosargās Latviju no šīs masveida imigrācijas, ja ne mēs paši?” retoriski vaicā mītiņa rīkotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots, Eiropas Komisija trešdien, 27. maijā, pieņēmusi pirmos priekšlikumus par bēgļu sadali starp Eiropas Savienības dalībvalstīm, saskaņā ar kuriem Igaunijai no visām Baltijas valstīm būtu jāuzņem visvairāk bēgļu, kopumā 1064 – 443 no Itālijas, 295 no Grieķijas un 326 no mītnes zemēm.

Latvijai varētu būt jāuzņem 737 bēgļi – 310 no Itālijas, 207 no Grieķijas un 220 bēgļi no viņu mītnes zemēm. Lietuvai būtu jāuzņem 710 bēgļi – 302 no Itālijas, 201 no Grieķijas un 207 bēgļi no viņu mītnes zemēm.

13 komentāri

TOP komentāri

 • nekas
  +12

  nekas

  ja nu citas valstis to panāks,diez vai latvieši spēs pretoties,viņi tak vis pakļāvīgākiie un centīgākie kungu kalpi

  30.05.2015 16:01

 • dina
  +11

  dina

  palidziet musu ģimenem,knapi velk galus kopa tauta--lielaka daļa-imigranti dzivo uz pabalstiem-ir musu berni kuri dzivo no miskastem

  30.05.2015 16:30

 • AK
  +10

  AK

  Globālisti,kāpēc nepiesakiet piketus visā Latvijā un visās pilsētās,tad tas būtu ne tikai pikets,bet jau demonstrācijas,es nevaru un daudzi nevar aizbraukr uz Rīgu,četras dienas pirms pensijas esmu jau bez maizes,kur nu vēl aizbraukt.J;asaka tikai viens-lai pirmais zibens nosper to ES un visu valdību Latvijā.

  30.05.2015 16:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas