Antiglobālisti piketā vākuši parakstus pret bēgļu uzņemšanu Latvijā

0 komentāri

Aptuveni 30 cilvēku šodien pusdienlaikā pulcējās pie valdības nama, lai protestētu pret bēgļu uzņemšanu. Piketa laikā tika vākti paraksti iesniegumam valdībā par atteikšanos no patvēruma piešķiršanas Sīrijas bēgļiem, kas piketētāju skatījumā uz Latviju atnesīs teroru.

Pikets pulcēja vairākus desmitus cilvēku un norisinājās stingrā policijas uzraudzībā. Protestētāji turēja rokās plakātus ar uzrakstiem ”Nē Allah Akbar teroristiem Latvijā”  un ”Nost ar visatļautību – “Vienotību” un Zaļo zagļu savienību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piketa rīkotāji gan nelolo ilūzijas, ka viņu viedoklis varētu tikt ņemts vērā, tomēr akcentē, ka šajā situācijā klusēt nedrīkst, jo klusēšana būtu piekrišana. Piketa laikā tika vākti paraksti iesniegšanai Ministru kabinetam, iesniegumā pausts aicinājums atteikties no bēgļu uzņemšanas plāniem.

Bēgļu pretinieku pikets ilga aptuveni 40 minūtes. Tā laikā neviens no valdības pārstāvjiem pie protestētājiem neiznāca.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas