Anna Rozīte: Bērns nedrīkst būt šķērslis dažādu pasākumu baudīšanai

0 komentāri

TV dīva Anna Rozīte ar savu atvasi nereti dodas maltītēs ārpus mājas un uzskata, ka bērns nedrīkst būt šķērslis dažādu pasākumu baudīšanai, viņa atzina intervijā raidījumam Bez Tabu.

Jau esot mātes cerībās, A. Rozīte sākusi apzināt vietas, kuras iespējams apmeklēt kopā ar mazuli. Šāda ideja radusies kopā ar citām grūtnieču jogas apmeklētājām. Piemēram, pirms desmit gadiem mazuļu pārtinamie galdiņi Latvijā bija retums, un šajā ziņā panākts liels progress – tagad šādi galdiņi ir pieejami diezgan daudzās vietās, kur to atļauj telpu platība, uzskata TV dīva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Jau tad mēs sākām domāt, ko darīsim, kad bērniņi būs piedzimuši. Tad sākām pētīt un sapratām, ka tādu vietu patiesībā ir daudz, taču trūkst apkopotas informācijas,” saka A. Rozīte. Kopā ar trim citām māmiņām viņa tagad ir izveidojusi biedrību BabyRoom, kas apkopo informāciju par mazuļiem piemērotām vietām Rīgā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas