Andris Kivičs sniegs koncertu maznodrošināto ģimeņu bērniem

3 komentāri
Andris Kivičs sniegs koncertu maznodrošināto ģimeņu bērniem
Mūziķis Andris Kivičs. Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Biedrība Reāls piedzīvojums 29. martā plkst. 12.00 organizē bezmaksas Lieldienu pasākumu bērnunamu, maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem. Pasākumu atklās mūziķis Andris Kivičs.

Pasākums norisināsies Rīgā, Skolas ielā 6, Ebreju biedrības namā. Tur vienkopus pulcēsies bērni no bērnu namiem un dažādu Latvijas pašvaldību maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimenēm. Kopumā pasākumā piedalīsies aptuveni 300 dalībnieki. Tāpat Lieldienu labdarības pasākuma ietvaros norisināsies izrāde Lieldienas Čučumuižā. Tostarp ikvienam būs iespēja iemēģināt savu roku olu ripināšanas un citās tematiskās aktivitātēs.

Biedrība Reāls piedzīvojums aicina labdarības pasākumos iesaistīties arī citus uzņēmumus, organizācijas un interesentus, ziedojot bērniem saldumu paciņas – cepumus, konfektes, augļus, sulas un citus saldumus, biļetes uz pasākumiem (teātris, cirks, muzejs, akvaparks u. tml.), veicot finansiālu ziedojumu vai nodrošinot citas dāvanas, kas sasildīs un iepriecinās mazās sirsniņas. Vairāk informācijas par iespēju ziedot ir te!

Biedrības Reāls piedzīvojums organizētajos labdarības, publiskajos un sabiedriskajos pasākumos kopš 2010. gada bez maksas ir piedalījušies jau turpat 18 tūkst. dalībnieku.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Guntis
  0

  Guntis

  Mēs ar ģimeni arī būsim un būsim priecīgi, ja andris uzdiedās un bērni redzēs labu leļū teātri!

  24.03.2015 21:07

 • Jānis- Piebalga
  0

  Jānis- Piebalga

  Uzskatu, ka katram ir jādod iespēja aplicināt sevi un apliecināt, ka Jūsu teiktais nebūs taisnība! Lai Jums jauka diena!

  24.03.2015 21:06

 • jefins
  0

  jefins

  vai tad berniem jaskatas dzerajs ka no skatuves kritis

  23.03.2015 13:58

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas