Andris Kivičs sniegs koncertu maznodrošināto ģimeņu bērniem

3 komentāri

Biedrība Reāls piedzīvojums 29. martā plkst. 12.00 organizē bezmaksas Lieldienu pasākumu bērnunamu, maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem. Pasākumu atklās mūziķis Andris Kivičs.

Pasākums norisināsies Rīgā, Skolas ielā 6, Ebreju biedrības namā. Tur vienkopus pulcēsies bērni no bērnu namiem un dažādu Latvijas pašvaldību maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimenēm. Kopumā pasākumā piedalīsies aptuveni 300 dalībnieki. Tāpat Lieldienu labdarības pasākuma ietvaros norisināsies izrāde Lieldienas Čučumuižā. Tostarp ikvienam būs iespēja iemēģināt savu roku olu ripināšanas un citās tematiskās aktivitātēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Biedrība Reāls piedzīvojums aicina labdarības pasākumos iesaistīties arī citus uzņēmumus, organizācijas un interesentus, ziedojot bērniem saldumu paciņas – cepumus, konfektes, augļus, sulas un citus saldumus, biļetes uz pasākumiem (teātris, cirks, muzejs, akvaparks u. tml.), veicot finansiālu ziedojumu vai nodrošinot citas dāvanas, kas sasildīs un iepriecinās mazās sirsniņas. Vairāk informācijas par iespēju ziedot ir te!

Biedrības Reāls piedzīvojums organizētajos labdarības, publiskajos un sabiedriskajos pasākumos kopš 2010. gada bez maksas ir piedalījušies jau turpat 18 tūkst. dalībnieku.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Guntis
  0

  Guntis

  Mēs ar ģimeni arī būsim un būsim priecīgi, ja andris uzdiedās un bērni redzēs labu leļū teātri!

  24.03.2015 21:07

 • Jānis- Piebalga
  0

  Jānis- Piebalga

  Uzskatu, ka katram ir jādod iespēja aplicināt sevi un apliecināt, ka Jūsu teiktais nebūs taisnība! Lai Jums jauka diena!

  24.03.2015 21:06

 • jefins
  0

  jefins

  vai tad berniem jaskatas dzerajs ka no skatuves kritis

  23.03.2015 13:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas