Andris Bērziņš vēl gaišas domas un saticību, Laimdota Straujuma būt uzņēmīgākiem

0 komentāri

Jaungada apsveikuma runā Latvijas iedzīvotājiem valsts prezidents Andris Bērziņš vēlēja ik katram Latvijas iedzīvotājam nākamajā gadā gaišas domas, saticību un mīlestību ģimenē. Savukārt Ministru prezidente norādīja uz Latvijas nozīmīgo lomu, kļūstot par Eiropas Savienības prezidējošo valsti, un vēl noticēt sev un realizēt savas ieceres.

Andris Bērziņš, pavisam īsā un kodolīgā uzrunā novēlēja Latvijas iedzīvotājiem, lai šis, 2015. gads būtu labāks par iepriekšējo. “Laimīgu Jauno gadu!” uzsauca Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laimdota Straujuma aicināja Latvijas iedzīvotājus būt daudz uzņēmīgākus, noticēt saviem spēkiem un realizēt savas ieceres. Tāpat viņa aicināja būt līdzatbildīgiem pret valsti un neaizmirst, ka tieši nodokļu nomaksāšana ir katra līdzcilvēka artava stiprā  Latvijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas