Amerikānis Latvijai velta neparastu mākslas darbu! Skaties FOTO!

0 komentāri

Šodien Latvija Nacionālajā bibliotēkā atklāja gruzīnu izcelsmes amerikāņu mākslinieka Dāvida Datunas mākslas darbu Latvijas karogs. Tas ir dāvinājums Latvijai 97. dzimšanas dienā. Mākslas darba Latvijas karogs pamatā izmantotas optiskās lēcas, kas novietotas virs attēlu kolāžas, kurā redzami Latvijai svarīgi notikumi, vietas un cilvēki.

Mākslas darba atklāšanā piedalījās arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Gruzijas vēstnieks Teimuraza Džandžalija Latvijā un ASV vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita. Tika pausts prieks, ka pasaulē atzīts ārzemju mākslinieks šādi godina gan Latvijas vēsturi, gan kultūru. Mākslinieks pašlaik dzīvo un strādā Ņujorkā, ASV, bet dzimis Tbilisi, Gruzijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas