Amandas ikdienas darbs ir dzīvot No sirds uz sirdi!

0 komentāri

Uzreiz pēc Ziemassvētkiem, 26. decembra vakarā, ceremonijā Latvijas lepnums, kas norisinājās jau vienpadsmito reizi, tika godināti tie mūsu līdzcilvēki, par kuru pašaizliedzību, sirsnīgumu, altruismu un sirds siltumu varam būt patiesi lepni. Portāls Skaties.lv atskatīsies uz balvas ieguvējiem un viņu stāstiem. Balvu nominācijā No sirds uz sirdi saņēma Amanda Grase-Kotļeva.

“Es Facebook’ā izveidoju lapu, kur arī sāku likt informāciju par visām tām ģimenēm, kurām nepieciešama palīzība,” stāsta Amanda. Tagad lapas sekotāju skaits pārsniedz tuvu 3,5 tūkstošiem, kas šajā sociālajā vietnē nav maz. “Es vienmēr esmu zinājusi, ka cilvēki ir labi un atsaucīgi. Nāk jau tikai tie, kuri grib palīdzēt.

Viņa uzskata, ka Ziemassvētkos katram bērnam ir jāsaņem kārtīga dāvana. “Megija grib lelli, puišiem – mašīnas, mašīnas, mašīnas… Lāsma grib rozā skrituļslidas!” Latvijas lepnuma 2014 balvas laureāte atzīst, ka viņai agrāk ir bijis ļoti grūti skatīties uz bērniem un viņu ciešanām, taču atzīst, ka no raudāšanas un pārdzivošanas nekas nemainīsies. “Vismaz dažiem, bet paliks labāk!”

Amanda smejoties stāsta, ka dažkārt šķiet – mašīnā jau neko nevar salikt, bet patiesībā viņas auto ir ļoti ietilpīgs. “Dažreiz neko neredzu atpakaļskata spogulī, dažreiz ar vienu roku jāpietur kaste, lai neuzgāžas uz galvas.”

“Labdarība ir darīt kaut ko labu, neko par to neprasot pretī! Un tad, kad redzi, ka ir rezultāts, tad ir pavisam labi.” Taču Amanda nenoliedz, ka brīžos, kad viņa ir prom no ģimenes un darba, tad ir pa traku un jāsamazina veltītie laika apjomi. Taču tādos brīžos ieslēdzoties Mērfija likums, ka pienāk vēl vairāk ziņu un lūgumi pēc palīdzibas. Viņa nerimdināmi turpina palīdzēt!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas