Aizvien vairāk cilvēku sastopas ar pārslodzi darbā

0 komentāri

Pārslodze darbā – trauksmi par šo arvien aktuālāko problēmu šogad ceļ Valsts darba inspekcija. Ar pārslodzi šobrīd saistīti arī daudzi nelaimes gadījumi darba vietā un šodien inspekcija informēs par jaunākajiem datiem šajā jomā.

Pirmajos četros gada mēnešos inspekcija konstatēja gandrīz 20 letālus gadījumus, kas nav bijuši saistīti ar darbu, bet notikuši darba vietā. Tas ir aptuveni divas reizes vairāk nekā iepriekšējā gadā. Lielākoties tie skāruši profesijas, kas saistītas ar lielāku fizisku slodzi – atslēdzniekus, šoferus, sētniekus, apkopējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr aptaujas rāda, ka augusi arī intelektuālā slodze. Katrs trešais darbinieks Latvijā uzskata, ka pēdējā gada laikā ir pieaugusi darba veikšanai nepieciešamā garīgā piepūle. Kopumā ceturtajai daļai darbinieku ir darba vides izraisīti veselības traucējumi.

Lai pievērstu uzmanību šai problēmai, līdz 14.jūnijam Latvijā norisinās Atbildīga biznesa nedēļa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas