Vējonis sola cīnīties ar “troļļu fermu”, kas uzdarbojas Facebook

0 komentāri

Latvija varētu apsvērt speciālas vienības izveidošanu, kas varētu cīnīties ar ”troļļu fermu” radīto vilni sociālajos tīklos, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

”Pastāv jautājums, kā rīkoties ar “troļļu fermu” radīto informatīvo vilni sociālajos tīklos,” sacīja aizsardzības ministrs. Viņš atzina, ka ”diemžēl ar sociālajiem tīkliem pašreiz neviens nenodarbojas. Ļoti iespējams, ka ir jāveido speciāla sociālo tīklu aizsardzības vienība, piemēram, Zemessardzē līdzīgi kā tas ir ar kibervienību,” pauda R. Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš akcentēja, – lai veidotu šādas vienības, tās ir jārada pastāvīgi, un tās nevar izveidot vien uz īsu mācību laiku. ”Tad mums jārunā par profesionālo dienestu kā tādu. Šādu variantu, protams, var apsvērt,” sacīja R. Vējonis.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas