Aizkustinošs VIDEO: kā septiņgadīgais Ričards sāk skolas gaitas jeb viena diena pirmklasnieka dzīvē

0 komentāri

Skrāģu ģimenē Jaunolainē aug divi bērni – Elīza un Ričards. Šorīt visi pamodušies agri, jo priekšā liela diena, arī vecākiem. Septiņgadīgais Ričards sāks iet skolā. Mamma Evita vēl steidz dēlam uzsiet tauriņu un atzīst, ka viņa uztraukusies vairāk nekā viņš.

Ričards pirmajai klasītei jūtas gatavs un steidz izrādīt savu jauno skolas somu – tagad tā vēl ir tukša, bet drīz vien būšot pilna ar grāmatām. Vasarā gan par skolu domāts neesot, tad bijušas citas nodarbes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es braukāju pa skeitparku, spēlēju ārā florbolu un braukāju ar riteni. Un vēl ko… un futbolu spēlēju. Uz skolu iet gribas! Gribas daudz ko iemācīties,” tā stāsta mazais Ričards.

Foto:

Ričardam jau tagad patīk rēķināt, bet māsai mīļākie priekšmeti ir sports un literatūra. Elīza atšķirībā no brāļa par skolas sākšanos neesot sajūsmā, bet klasesbiedrus gan gribot satikt.

Skaties aizkustinošo un mīļo video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas