Aizdomās turamais uzņēmums Zolitūdes lietā saistīts ar jau aizturētajām personām

0 komentāri

”Uzņēmums, kuram piemērots aizdomās turamā statuss, ir saistīts ar personām, kas vakar tika pasludināts par aizdomās turamām,” intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Atgādināsim, ka Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas lietā policija piemērojusi aizdomās turamā statusu sagruvušās ēkas būvinženierim Ivaram Sergetam, kurš arī ticis apcietināts, kā arī veikala projekta būvekspertīzes veicējam Andrim Gulbim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”To, kādu sodu piemērot juridiskai personai, lems tiesa. Sods var būt, sākot ar uzņēmuma likvidāciju vai arī ar naudas sodu, kas mērāms miljonos eiro. Maksimālais sods varētu būt vairāk nekā 30 miljoni eiro – tā ir naudas soda juridiskai personai augstākā robeža,” sacīja A. Grišins.

Tāpat A. Grišins vēlreiz apliecināja – tagad ir pierādīts, ka vairāk nekā divu gadu garumā virs cilvēkiem, kas gāja iepirkties lielveikalā, pastāvēja nāves draudi.

”Izmeklēšana uzskata, ka viennozīmīgi varēja novērst traģēdiju,” sacīja Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks.

Vaicāts izklāstīt plašāk par aizdomās turamajiem, A. Grišins izteicies piesardzīgi, “jo viens otrs neveiksmīgi izklāstīts apstāklis var traucēt izmeklēšanai”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas