airBaltic lidmašīna bija tikai 30 minūšu attālumā no Briseles, kad lidostā notika sprādzieni

0 komentāri

Viena no kompānijas airBaltic lidmašīnām bija tikai 30 minūšu attālumā no Briseles, kad lidostā notika sprādzieni. Reisu novirzīja uz netālu esošo Ljēžes lidlauku. Daži pasažieri ceļu uz Beļģijas galvaspilsētu turpināja ar autobusu, bet lielākā daļa nolēma atgriezties Rīgā. Pasažieri dalījās par saviem pārdzīvojumiem un novērojumiem trauksmainā lidojuma laikā.

Viens sagaidītājs tomēr uz lidostu Rīga atnāca. Tas bija Zintis Feldmanis, kurš šorīt pārdzīvojis savā dzīvē nervozākos mirkļus. Par sprādzieniem Briseles lidostā viņš uzzinājis brīdī, kad viņa meitai ar airBaltic lidmašīnu bija jānosēžas Beļģijas galvaspilsētas lidostā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Feldmaņa meita Elīna atklāja, ka lidmašīnā nav bijušas bailes. Pilots paziņojis, ka Briseles lidostā noticis sprādziens, tāpēc nosēdīsies Ljēžā. To, ka noticis kaut kas ārkārtējs, viņa sapratusi pēc nolaišanās, kad viens pēc otra sākuši zvanīt radi un draugi.

airBaltic reisā uz Briseli pārsvarā lidoja politiķi, diplomāti un uzņēmēji. Tie, kuriem Briselē bija kādas darba darīšanas. Starp viņiem bija arī aviācijas eksperts Tālis Linkaits, kurš savā Twitter kontā detalizēti informēja par notiekošo. Pēc atlidošanas uz Rīgu viņš atklāja, ka sajūtas gaisā bijušas neomulīgas.

Pasažieri uzteica airBaltic apkalpes profesionālismu. Viņi rūpējušies, lai pasažieriem nesāktos panika, gādājuši ēdienu, dzērienu, jokojuši. Tos kuri, nolēma atgriezties dzimtenē, tā pati lidmašīna nogādāja mājās.

Aviokompānija sagādājusi transportu tiem sešiem pasažieriem, kuri nolēmuši braukt uz Briseli.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas