Air Cairo lidmašīnai nav dota atļauja lidot uz Latviju; latviešu tūristi kļuvuši par situācijas ķīlniekiem

3 komentāri

Latvijas tūristi, kas uz Šarmelšeihu devās ar Ēģiptes lidsabiedrību Air Cairo, nu ir kļuvuši par situācijas ķīlniekiem, jo Air Cairo vēl nav saņēmusi atļauju doties uz Latviju. Patlaban lidojums uz Rīgu jau vairākas reizes atcelts, un Ēģiptē esošos latviešus sāk pārņemt neomulīga sajūta.

Lidojumam uz Rīgu vajadzēja notikt naktī no svētdienas uz pirmdienu. Pēc tam latviešu tūristiem tika sacīts, ka lidojums tiek pārcelts un pirmdienas rītā tiks sniegts vairāk informācijas. Patlaban ir noskaidrots, ka problēma slēpjas faktā, ka Ēģiptes varasiestādes nav devušas atļauju aviokompānijai Air Cairo lidot uz Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Nedaudz jau parādās tāda sajūta, ka gribas mājās. Viesnīca kļūst tukšāka. Visiem palikušajiem ir tāda neliela nolemtības sajūta. Tāpat arī šeit esošajiem angļiem nav skaidrības, kad viņi brauks atpakaļ. Visi gan bauda kūrorta dzīvi, sauļojās, bet sajūta ir tāda, kāda ir…,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzina Šarmelšeihā esošs latvietis.

Ēģiptē varētu būt palikuši vēl ap 150 latviešu

Patlaban Ēģiptē vēl varētu būt palikuši aptuveni 150 tūristi no Latvijas, kas Šarmelšeihā ieradās ar tūroperatoru GoAdventure, lēš Ēģiptē ”iestrēgusi” latviešu tūriste Annija, kuras lidojums mājup jau vairākas reizes ir atcelts un kura ir neziņā par to, kas notiks turpmāk.

Nolaižas ”pēdējā” airBaltic lidmašīna no Ēģiptes; vairāki latvieši iestrēguši Šarmelšeihā

Foto – Rīgas lidostā tiek sagaidīti tūristi no Ēģiptes:

3 komentāri

TOP komentāri

 • Baiba35
  0

  Baiba35

  GotoAdventūre esot nolīgusi citu pārvadātāju 19.00 izlido 23.30 šovakar būšot klāt Rīgā.BET dīvaini ka AIR CAIRO nav atļauts reis.

  10.11.2015 14:47

 • ināra
  0

  ināra

  tūrisma firma Go Adventure vispār nepaldz saviem tūristiem cilvēkus izmet no viesnīcām un tikai ar vēstniecības palīdzību izdodas apmesties citā viesnīcā un tā kādas 3 reizes vienu nakti pavadot vestibilā tūr. firmas pārstāvis teica ka tās esot tūrista problēmas iesaku visiem ar šo tūrfirmu nesadatboties ja negribat lai tās būtu jūsu problēmas

  10.11.2015 14:39

 • LILITA
  0

  LILITA

  Vai tad Latvijai nebūtu jāpalīdz atgriezties saviem pilsoņiem ?

  09.11.2015 14:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas