Aicina Ziemassvētkos iepriecināt vientuļos seniorus un trūcīgās ģimenes

2 komentāri

Līdz 16.decembrim Latvijas Samariešu apvienība aicina piedalīties laba darba paveikšanā – sagādāt nelielu, īpašu svētku paciņu un Ziemassvētkos iepriecināt vientuļos seniorus un bērnus no trūkumā nonākušajām ģimenēm.

Labdarības akciju organizē Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai un aicina paciņās ievietot ilgstoši uzglabājamus produktus, kā arī saldumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ziemassvētki ir gaišuma, mīlestības un brīnumu gaidīšanas laiks, tāpēc, vēloties sagādāt prieku šajos svētkos 671 vientuļajam senioram un 786 bērniem no trūkumā nonākušām ģimenēm, mēs aicinām ikvienu, kuram ir iespēja, palīdzēt sarūpēt Ziemassvētku dāvaniņu šiem cilvēkiem,” aicina Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Ziedojumu iespējams atstāt jebkurā no pārtikas bankas izdales punktiem visā Latvijā:

Rīgā un Rīgas apkārtnē, Jūrmalā, Talsos, Tukumā, Kandavā, Kuldīgā, Dobelē, Liepājā, Bauskā, Vecumniekos, Ogrē, Inčukalnā, Amatā, Aizkrauklē, Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Strenčos, Smiltenē, Alūksnē, Apē, Balvos, Koknesē, Jēkabpilī un Viļānos.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Piekrītu/pievienojos
  +1

  Piekrītu/pievienojos

  Jebkura lapdarība, kas veicina labo un spēj palīdzēt ir tikai atbalstāma, ir vērts pievērsties arī šai labdarībai, nospied play un noņem ģimeni no pauzes, video rullītis un info
  https://www.youtube.com/watch?v=gL7Zsh3vc8w

  03.12.2015 16:05

 • Malači!
  +1

  Malači!

  Skaista akcija Jums! Ļoti mīļi! Nekas nevar būt skumjāks par vecīšiem pilnīgi vieniem svētkos! Rakstiet ārī citur par šo akciju, lūdzu! Tādos kā draugos. Lv utt, lai cilvēki zin! Starp citu ir arī dzirdēts,ka Īrijas un Anglijas latvieši saiņo dāvanas priekš bērniem un pensionāriem, ko sūtīs uz LV svetkos! Kāpēc tas nekur neparādās, ne presē, ne tv?!

  03.12.2015 10:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas