Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Aicina palīdzēt uzsākt skolas gaitas bērnunamu bērniem

0 komentāri

Līdz 1.septembrim labdarības kampaņas “Piegādā nākotni!” laikā ikviens aicināts ziedot skolas mantas bērnunamu audzēkņiem, informē kampaņas “Taureņa efekts” rīkotāja Olga Kazaka.

Ziedot skolas preces varēs labdarības stendā “DPD Paku bode”, tirdzniecības centrā “Spice”. Visas dāvanas bez maksas tiks piegādātas uz jebkuru Latvijas bērnunamu.

Labdarības akcijā ir izveidots speciāls saraksts, kurā apkopotas visu Latvijas bērnunamu skolas lietu vajadzības. Šī mācību gada uzsākšanai bērnunamu audzēkņiem ļoti vajadzīgi rakstāmpiederumi un papīrs.

“Pastāvot reģionālām atšķirībām, esam noskaidrojuši, ka audzēkņiem Kurzemē ļoti vajadzīgs apģērbs, Vidzemē – plastilīns un krītiņi, Zemgalē – burtnīcas, Latgalē – apģērbs, burtnīcas un lineāli,” norādīja Kazaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

Interneta vietnē “www.taurenaefekts.lv/skolai2014” pastāvīgi būs pieejams detalizēts jaunākais vajadzību saraksts, no kura tiks dzēstas jau saziedotās.

 

Šīs kampaņas mērķis ir nodrošināt bērniem visā Latvijā tik ļoti nepieciešamo skolas lietu pieņemšanu un piegādi.

 

Kā pateicību par dāsnumu 50 pirmie ziedotāji saņems bezmaksas kuponus kafijai restorānā “Double Coffee” un vēl 100 ziedotāji iegūs kuponus ar 30% atlaidi kafijas iegādei “Spice” restorānā “Costa Coffee”, kā arī pateicības aploksnes ar pārsteigumiem no kampaņas partneriem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas