Aicina palīdzēt bērniem no Ukrainas kara plosītajām teritorijām

0 komentāri

Sociālajā tīklā Facebook izplatīts aicinājums palīdzēt bērniem, kuri nāk no Ukrainas austrumos notiekošās karadarbības skartajiem rajoniem. Šo iniciatīvu uzņēmusies Alianse Latvija bez bāreņiem. 

”Mīļie cilvēki,draugi! Kam ir iespēja uzņemt kādu bērnu no Ukrainas kara skartajiem rajoniem-padodiet ziņu vai dalieties!!!! Tikai uz mēnesi !!! Atgūties no tām šausmām! Kuram nav tādas iespējas(ziniet,ka šie bērni nav izvēlīgi ne vienā dzīves aspektā),var ziedot naudiņu ceļam un dokumentu noformēšanai,” vēsta ziņojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Projekta organizētāji sniedz iespēju bēgļu ģimenēm uz termiņu, līdz 1 mēnesim sūtīt savus bērnus vecumā no 9-17 gadiem uz kristiešu ģimenēm Ukrainā un ārzemēs sociālajai rehabilitācijai. Šajā laika posmā vecākiem ir iespēja atrast sev darbu un jaunu dzīvesvietu.

Ģimene, kas uzņem bērnus, savu iespēju robežās uzņemas iztikas izdevumus visā bērnu rehabilitācijas termiņa laikā, kā arī biļešu un dokumentu noformēšanas izdevumus.

Organizatori meklē ģimenes, kuras vēlas uzņemt bērnus no kara konflikta zonām savā ģimenē uz vienu mēnesi. Tāpat mēs meklējam sponsorus, kuri varētu apmaksāt bērnu braucienu un dokumentu noformēšanu. Mēs lūdzam atsaukties visus, kuri var piedāvāt kādu citu palīdzību dotajā projektā: biļetes uz kino, teātri, cirku, ekskursijām, akvaparku, dāvanas bērniem.

Doņeckā skarbos apstākļos pazemes patversmēs dzīvo aptuveni 1100 bērnu, otrdien paziņojis ANO Bērnu fonds (UNICEF).

Fonda darbiniekiem izdevies pārbaudīt 12 bumbu patversmes, kur mitinās pieaugušie un vecāki ar bērniem.

Ar plašāku informāciju var iepazīties šeit!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas