Āfrikas cūku mēris Dubnas novada saimniecībā inficējis jau 18 cūkas

0 komentāri

Āfrikas cūku mēris uzliesmojis mājas cūku vidū; saslimušas 18 cūkas Daugavpils novada Dubnas pagasta saimniecībā.

Pārtikas un veterinārā dienesta direktors Māris Balodis norāda, ka šīs cūkas tiks izkautas un aizvestas uz mobilo krematorija Daugavpils pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā galveno iemeslu cūku mēra uzliesmojumam viņš min svaigās zaļās masas izbarošanu – iedzīvotāji nav ņēmuši vērā iepriekšējā gada pieredzi un nav ieklausījušies. Tāpat kā mēra cēlonis varot tikt minēts vietējās mežacūkas, kas inficētas ar šo bīstamo slimību.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas