Advokāts Grūbe Zolitūdes traģēdijas tiesā pakrīt un tiek aizvests uz slimnīcu

1 komentārs

Rīgas Zemgales priekšpilsētas tiesā Ķīpsalas izstāžu hallē, kur turpina skatīt krimināllietu par Zolitūdes traģēdiju, noticis incidents – tiesas laikā pakritis un savainojumus guvis advokāts Uģis Grūbe, stāsta TV3 Ziņu korespondents Guntis Meisters.

Pēc kritiena tika izsaukta “ātrā palīdzība” un Grūbe aizvests uz slimnīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uģis Grūbe ir būvnieku Re&Re advokāts. Iepriekš Grūbe paudis viedokli, ka pieteikumā uz viņa pārstāvēto būvuzņēmumu attiecas trīs apgalvojumi, kas esot par it kā nekvalitatīvu būvniecības procesu, slikti uzbūvētas ēkas nodošanu ekspluatācijai. Viņš arī pauda, ka “neviena pierādījuma”, kas šos apgalvojumus apstiprina, nav.

Tāpat ceturtdien tiesa mīkstinājusi drošības līdzekļus vairākiem Zolitūdes Maxima sabrukšanas traģēdijā apsūdzētajiem.

Zolitūdes traģēdijas krimināllieta ierosināta pēc tam, kad 2013. gada 21. novembrī Zolitūdē, sabrūkot lielveikalam Maxima, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus. Būveksperti ir secinājuši, ka traģēdija notika, jo bija nepareizi aprēķinātas jumta konstrukciju slodzes, tādēļ tas iegruva.

Prokuratūra deviņām personām apsūdzības uzrādījusi par būvniecības noteikumu pārkāpšanu, valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, nonāvēšanu aiz neuzmanības un darba aizsardzības noteikumu pārkāpšanu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Upene
    0

    Upene

    Un cirks turpinās...

    03.03.2016 16:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas