Adoptē senioru! Patversmes opīšu nojumes iemītnieki gaida savu saimnieku

1 komentārs

Dzīvnieku patversmes Ulubeles ”opīšu dārza nojumes” iemītnieki aizvien gaida savus īstos saimniekus.

Patversmes darbinieki norāda, ka suņi seniori ”to novērtēs, neko negrauzīs, neraks, turklāt no sirds mīlēs”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vanessa
    0

    Vanessa

    Cik mīļi sasēduši!!!! Lai Jums , mīļie, kaut mazliet siltāk un mājīgāk! Man trīskāršs prieks kā lieti noder mūsu svētdien aizvestais dīvāns. Šo saku kā aicinājumu citiem kas nolēmuši pamainīt normālas (varbūt nolietotas, bet ne izjukušas) mīkstās mēbeles - ir vietas kur Jūsu mēbelei nebūs grausta statuss. Un tik labi ap sirdi palika - goda vārds - kad ieraudzīju tajā trīs sunčukus sagūlušus.

    03.11.2015 15:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas