Ādažu poligonā latvieši kopā ar vāciešiem izspēlē uzbrukumu un aizsardzību

1 komentārs

Ādažu poligonā Latvijas un Vācijas karavīri ceturtdien demonstrēja kopējās mācībās apgūtās iemaņas. Vingrinājuma laikā tika izspēlēts uzbrukums un aizsardzība ar vācu kājnieku bruņutehnikas atbalstu.

Karavīru izspēlētā kaujas scenārija laikā latviešu pozīcijām uzbrūk vācieši, notiek kājnieku apšaudes, kuras tiek atbalstītas ar kaujas mašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mācībās piedzīvotais pamatīgu pieredzi devis Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetiem. Savukārt par tehniku, kas šobrīd nogādāta Latvijā, sajūsmā ir arī paši vācieši, kas uzskata, ka šāda veida kaujas mašīnas ir starp labākajām pasaulē.

Mācībās, kas turpināsies līdz novembra vidum, piedalās kopumā 300 karavīru.

Vācijas karavīri Latvijā ieradušies rotācijas kārtībā, īstenojot NATO apņemšanos stiprināt drošību Baltijas reģionā. Ādažu bāzē šobrīd uzturas arī ASV armijnieki. Savukārt jau drīzumā sabiedroto spēkiem Latvijā varētu ierasties britu kontingents.

Foto:

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Jātrenējas kā nomierināt teroristisko Rašu?

    23.10.2015 09:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas