Absolūtais vairākums iedzīvotāju iestājas “par” veloceliņu attīstīšanu

0 komentāri

Absolūtais vairākums jeb 85% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latvijā ir nepieciešams attīstīt velo infrastruktūru, atklāj jaunākā pētījumu aģentūras TNS aptauja.

Zīmīgi, ka tikai 13% aptaujāto ir “pret” šādu domu, bet 2% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju.

Salīdzinājumā ar šā gada maiju Latvijas iedzīvotāju viedoklī par nepieciešamību valstī attīstīt velo infrastruktūru nav vērojamas lielas atšķirības.

Ko iemācījusi Garkalnes traģēdija? Riteņbraukšanas treneru debates aizrit ”augstos toņos”

Skaļos balss toņos aizvadīts vērtējums, vai samazināt uz šosejām atļauto riteņbraucēju maksimālo skaitu no šā brīža 14 uz mazāku skaitu. Vieni vērtē – gara un lēni braucoša bērnu kolonna provocējot autobraucējus uz agresīvākiem apdzīšanas manevriem. Pretinieki argumentēja to kā finansiāli neizdevīgu ierosinājumu, jo tad ar viena vecuma bērniem būtu divreiz jādodas riteņbraukšanas treniņā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas