Āboltiņas ērai Vienotībā ir jābeidzas un viņas vietā jānāk Piebalgam – tā domā iedzīvotāji

0 komentāri

Jūnija sākumā savulaik ietekmīgā partija Vienotība ārkārtas kongresā izvēlēsies jaunu vadību. Solvita Āboltiņa paziņojusi, ka uz valdes priekšsēdētājas amatu nekandidēs; parādījušies jauni kandidāti – kā to vērtē sabiedrība?

TNS aptaujā secināts, ka 29% uzskata, ka par nākamo partijas Vienotība valdes priekšsēdētāju jākļūst bijušajam eirokomisāram Andrim Piebalgam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Citus potenciālos partijas līderus iedzīvotāji norādījuši salīdzinoši retāk: 5% min Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, 3% pašreizējo partijas valdes priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, 2% – Salaspils novada domes priekšsēdētāju Raimondu Čudaru un 2% – partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietnieku Edvardu Smiltēnu.

32% norādījuši, ka par nākamo partijas Vienotība valdes priekšsēdētāju nevajadzētu kļūt nevienai no šīm personām. Un lielam skaitam – 29% iedzīvotāju – nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas