“A to B Rollerski”: šķērsots polārais loks; īstais piedzīvojums sākas tikai tagad

0 komentāri

Tas brīdis ir klāt – “A to B Rollerski” dokumentālās filmas komanda ar pašu galveno varoni – Raimondu Dombrovski – priekšgalā pārbraukuši Arktisko loku un sasnieguši savu ceļojuma sākumpunktu, kur viss sākās arī tālajā 1988. gadā, Inuvikas pilsētu. Redzēts beidzot arī pirmais lācis.

Zemāk nu jau kārtējais radošās apvienības Jāņa Spurdziņa teksts:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Esam pieveikuši teiksmām apvīto Dempstera lielceļu (Demspter Highway). Neticami skaisti skati, skarba daba un laba kompanija – visu dienu braucām. Šķērsojām Arktisko loku, kur arī nosvinējām Arņa dzimšanas dienu.

Auto interesentiem varam pateikt, ka ceļa segums bija tāds un šitāds, labāks un sliktāks. Ar dažiem mazliet bīstamiem momentiem esam sasnieguši 1988. gada ceļojuma sākumu – Inuviku. Laikapstākļi sūdīgi – līst un migla. Tomēr arī te, ziemeļos, palicis vēsāks. Sākam filmēt segmentus filmai, bet viss pa īstam sākas tikai rīt.

P.s. Ha! Beidzot redzēju lāci. Viens melnis sabijās no mūsu RV9 treilera) un naktī pārskrēja pāri ceļam. CHECK!”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas