“A to B Rollerski”: puiši meklē Raimondu; drīz sāksies piedzīvojums!

0 komentāri

Lai saprastu, vai izbēgsi no lielajiem zvēriem, kuru Ziemļamerikas pašos ziemeļos nav retums, ir jānomēra sava ieroča stobra garums. Tas gan nav ticējums, bet tā var noprast no nākamā “A to B Rollerski” komandas stāsta. Viņi beidzot sasnieguši Kanādu, kur mīt arī galvenais varonis Raimonds Dombrovskis. Starp citu, mēļo, ka viņi jau sākuši lielo piedzīvojumu…

Zemāk, kā jau ierasts, teksts no filmēšanas grupas dalībnieka Jāņa Spurdziņa:

“Visur pilns ar medniekiem – sezona ir sākusies. Kungs, kas redzams bildē, izstāstija ko darīt, ja sanāk satikt Vinniju Pūku. Parādija savu “mazo” ieroci, ko tur pie krūtim vienmēr gatavībā. Mums ir koncentrētu piparu gāzes baloniņš, bet par to mednieks teica, ka lācim tās būs kā garšvielas.

Pa nakti sasniedzām Kanādas robežu, bet tās darba laiks ir tikai lidz 21:00. Nakšņojām turpat un no rīta jau esam Kanādā. Šobrīd sēžam Davsonas pilsētas bibliotēkā. Raimonds arī ir tepat kaut kur, tikai vēl neesam viņu sameklējuši. Atradām viņa kempinga vietu ar zīmīti, ka ir devies uz pilsētu – banka, internets. Viņam neesot pulkstenis, tāpēc nezina, cikos ir izgājis un cikos būs atpakaļ. Nolēmām izmēģināt veiksmi un paši sameklēt viņu. Pilsēta nav liela, vecs zeltraču ciems.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas