“A to B Rollerski”: “Esam iebraukuši ASV prērijās!”

0 komentāri

Dokumentālās filmas “A to B Rollerski” filmēšanas komanda izbraukusi cauri nelielai daļai Kanādas unatgriezusies Amerikā, šoreiz jau no citas puses un turpina piedzīvojumu. Raimonds izmanto līkumotos ceļus lielāka ātruma sasniegšanai, kamēr pārejā komanda dara savu darbiņu – filmē!

“”SportAlbert” sagādātās jakas ar logo labi strādā – bieži cilvēki uzprasa, ko mēs te darām. Tad arī stāsta un ar interesi tiekam uzklausīti. Bildē esam “makdonalda” interneta medībās un jaukam pārītim parādam filmas tīzeri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Esot Jasper nacionālajā parkā radās ātrā ideja pievērst vietējo uzmanību mūsu filmai. Tur aktuāla problēma ir uz ceļa sabrauktie lāči, kas, piemēram, pērn bijuši veseli 17. Tad nu Raimonds kļuva par lāci un informēja vietējo sabiedrību un tūristos par notiekošo dabas parka teritorijā.

Nakti pavadām kalnu pārejā pie ledāja. Skaistas debesis, saullēkts un viss pārējais. No rīta paskatāmies, cik daudz ledājs ir atkāpies pēdejo gadu laikā. Tas kūs ļoti ātri, globālā sasilšana laikam ir pa īstam.

Turpinām ceļu caur Canadian Rockies. Beidzot redzam to, kas ir sabildēts uz visiem Kanādas bukletiem un pastkartītēm. Skaisti! Filmēt neaizmirstam, un Raimonds dodas dažos ātruma nobraucienos pa līkumotajām nogāzēm.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas