90 gadus vecā disidente Lasmane: Ticība Dievam un Latvijai ļāva pārciest režīma maiņas

0 komentāri

Saulainā bērnība mīlošā ģimenē devusi neizmērojamu mīlestību pret brīvu Latviju. Ticība Dievam un Latvijas neatkarības idejai ļāva pārciest režīma maiņas un būt brīvai no aizvainojuma pret savu nodevēju – disidente Lidija Lasmane Doroņina ir jaunāka par Latviju un pērn nosvinēja 90. dzimšanas dienu.

Pēc Lasmanes kundzes domām, neizvērtējot vēsturi, aiziet paaudzes, kuras neuzzina, ko piedzīvojuši vecāki un vecvecāki, un, tikai to zinot, mēs pratīsim un spēsim nošķirt gaišo no negaišā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienas 4. maijā Lielajā intervijā par to, vai, ikdienā gaužoties, nezaimojam brīvības vērtību, kas būtu jādara ar VDK dokumentiem un ko ikviens varam dot Latvijai vairāk!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas