8 īmasli, kam īt iz Saeimys vieleišonom!*

0 komentāri

Lūk, iespējams, līdz šim labākais aicinājums doties uz vēlēšanām. Sveicieni Latgalei!

Katru reizi pirms Latvijas tauta izdara būtiskus lēmumus – vai tās būtu vēlēšanas, vai tas būtu referendums, cilvēki tiek aktīvi aicināti piedalīties šajā lemšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šādi aicinājumi nereti ir samerā formāli un līdz ar to arī, būsim godīgi, neefektīvi. Taču ir arī izņēmumi, un, lūk, patiess un cilvēcisks aicinājums doties vēlēt no Latgales, turklāt pamatots ar astoņiem iemesliem.

*8 iemesli, kāpēc iet uz Saeimas vēlēšanām (no latgaliešu valodas)

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas