71% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Vienotībai nebūtu jāveido jaunā valdība

1 komentārs

16% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka gadījumā, ja krīt esošā valdība, partijai Vienotība būtu jāuzņemas jaunās valdības veidošana. To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu 900 sekundes veiktais pētījums.

Tomēr lielākā daļa jeb 71% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā domā, ka partijai Vienotība nebūtu jāuzņemas jaunās valdības veidošana gadījumā, ja krīt esošā valdība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

13% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauju pētījumu kompānija TNS veica sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu 900 sekundes, laikā no 2015. gada 1. decembra līdz 3. decembrim ar interneta starpniecību visā Latvijā, aptaujājot 850 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ivars
    0

    ivars

    Vai tad tie kangari kādreiz ir ņēmuši vērā tautas vēlmes, ka tik paši savus purnus varētu piebāzt!

    08.12.2015 00:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas