67% iedzīvotāju nav apmeklējuši nevienu no Rīgas-Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem

0 komentāri

Lielākā daļa (67%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā norāda, ka nav apmeklējuši nevienu no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikmēr trešā daļa jeb 33% ”kādu pasākumu” ir apmeklējuši. Tie Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji, kuri ir apmeklējuši kādu no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem, lielākoties tos vērtē pozitīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vidējais iedzīvotāju sniegtais vērtējums ir 7,7 punkti. ”Drīzāk pozitīvu” vērtējumu (7 un vairāk punkti) sniedzis absolūtais vairākums (81%) aptaujāto. Tikmēr 12% snieguši vidēju vērtējumu šiem pasākumiem, bet drīzāk negatīvu vērtējumu pauduši 5% to iedzīvotāju, kuri ir apmeklējuši kādu no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem.

2% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas