65% Latvijas iedzīvotāju atbalsta pret bēgļu uzņemšanu vērstās protesta akcijas

1 komentārs

Biedrība Tēvijas sargs ir izsludinājusi protesta akciju pret jaunu imigrantu uzņemšanu Latvijā, kurā sola piedalīties arī politiķi. Cik daudzi atbalsta pret imigrantu uzņemšanu vērstas protesta akcijas?

Divas trešdaļas jeb 65% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta pret imigrantu uzņemšanu vērstas protesta akcijas rīkošanu. Tikmēr 28% ir pretējās domās un to neatbalsta. 7% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas Stradiņa universitātes profesors un starpkultūru komunikācijas eksperts Denis Hanovs tikmēr intervijā 900 sekundēs izteicās, ka Latvijas politiķi, diskutējot par bēgļu uzņemšanu Latvijā, runā bezatbildīgi un manipulatīvi.

9% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Latvijas politiķi kopumā, runājot par bēgļu uzņemšanu Latvijā, komunikācijā ar sabiedrību ir objektīvi un godīgi.

Tikmēr lielākā daļa 76% ir pretējās domās un uzskata, ka politiķi šajā jautājumā nav objektīvi un godīgi. 15% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dzintars
    +2

    Dzintars

    Kam mums vajadzīgi tie imigranti? Mums ko, pašiem savu problēmu nepietiek? Pēc dažiem gadiem tā vairs nebūs mūsu Latvija, bet būs banānu republika, jo viņi taču vairojas kā trusīši, un vēl savilks savus radiniekus. Labāk to naudiņu būtu devuši pansionātiem, vai bērnu namiem.

    30.07.2015 09:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas