500 eiro alga glābējiem ir par mazu, uzskata iedzīvotāji

0 komentāri

Absolūtais vairākums jeb 81% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka 500 eiro atalgojums ugunsdzēsējiem un glābējiem ir nepietiekams, liecina pētījumu aģentūras TNS jaunākie dati.

Tikmēr 17% iedzīvotāju domā, ka 500 eiro alga ugunsdzēsējiem ir pietiekami augsta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt 2% iedzīvotāju nav viedokļa par Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieku atalgojumu.

VUGD darbinieka vidējais atalgojums ir 500 eiro mēnesī.

Savukārt jautājumā par to, vai pēdējā gada laikā ir atbilstoši uzlabots dienesta tehniskais nodrošinājums, 15% aptaujāto ir atbildējuši, ka tas ir uzlabojies. Tikmēr 48% tā neuzskata, bet vēl 37% iedzīvotāju ir neziņā un nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Jautāti, vai pēdējā gada laikā ir atbilstoši uzlaboti glābēju darba apstākļi, daudzi Latvijas iedzīvotāji ir neziņā. Proti, 34% iedzīvotāju nav varējuši atbildēt konkrēti. Tikmēr desmitā daļa (12%) uzskata, ka darba apstākļi ir uzlaboti, bet 54% domā, ka tas nav noticis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas