49% latviešu pēc terora Parīzē baidās ceļot

0 komentāri

Gandrīz puse jeb 49% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka viņu drošības sajūta tagad ir daļēja – viņi jūtas droši šeit, Latvijā, tomēr tajā pašā laikā atzīst, ka ceļot baidās.

Pavisam nervozi pēc notikušā jūtas gandrīz piektā daļa respondentu – 19% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uz jautājumu “Vai pēc traģiskajiem notikumiem Francijā Jūs jūtaties droši?” atbildēja ar “nē”, tādējādi apliecinot, ka pēc notikušā Francijā viņi nejūtas droši arī Latvijā, par ceļošanu nemaz nerunājot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gandrīz ceturtā daļa aptaujāto – 23% norāda, ka par spīti notikušajam viņi jūtas droši gan Latvijā, gan arī nevairās no braukšanas citur pasaulē.

Savukārt 9% aptaujas dalībnieku norāda, ka nevar novērtēt savas sajūtas, vai arī viņi par tādām lietām nemaz nedomā.

Rīts pēc terorakta Parīzē:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas