47% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ierosinājumu aizliegt smēķēt automašīnās

11 komentāri

Aizliegt smēķēt arī personīgo automašīnu salonos – to paredz likuma grozījumi, kuri šobrīd tiek gatavoti galīgajam lasījumam Saeimā. TNS pētīja, kā šo ieceri vērtē iedzīvotāji.

47% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu aizliegt smēķēt automašīnās. Tikpat liela daļa (47%) to neatbalsta.

Vēl 6% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Likumprojekts, kurā iekļauta arī smēķēšanas aizliegšana automašīnās, kopumā iekļauj virkni vēl dažādu citu smēķēšanas ierobežojumu, un tiem būtu jāstājas spēkā līdz nākamā gada 20. maijam. Taču, lai izkontrolētu, vai šo aizliegumu cilvēki ievēro, ministrija karā ar smēķētājiem automašīnās cer uz valsts un pašvaldības policijas palīdzību.

Video

11 komentāri

TOP komentāri

 • Seniors
  +6

  Seniors

  Sie dati ir , izsukti no pirksta . Si publikacija , ir domata Saeimai , lai varetu pienemt so likumu . neticu , kad 47 % , butu ar mieru apstaties celmala , un uzsmeket , ja steidzams darbs .driz jau , nevares ari majas mileties , ar sievu , vai milako . Bus jasauc paliga policistu , vai Saeimas deputatu . Tads cilveks , kurs izdomaja , so likuma normu , nav PIESKAITAMS , un laiks butu griezties , pi Psihiatra ! Ari , SAEIMA , likvides pipetavas (smeketavas )?

  29.03.2016 08:19

 • Es
  +4

  Es

  Šāds iemesls, lai pieņemtu šo likumu, ir smieklīgs.

  03.04.2016 16:43

 • eironene
  +4

  eironene

  Tie ir tie, kam NAV auto, resp., kājāmgājēji, kas smēķē uz ielas.

  29.03.2016 08:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas