44% iedzīvotāju uzskata, ka Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa celtniecība netiks veikta kvalitatīvi

0 komentāri

44% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa celtniecība netiks veikta kvalitatīvi, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar LNT raidījumu 900 sekundes februāra beigās veiktais pētījums.

Par to, ka celtniecība netiks veikta kvalitatīvi, pilnībā pārliecināti ir 11% iedzīvotāju, bet 33% aptaujāto uzskata, ka jaunā korpusa būvniecība drīzāk netiks veikta kvalitatīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt trešā daļa jeb 34% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa celtniecība tiks veikta kvalitatīvi.

Par to, ka celtniecība tiks veikta kvalitatīvi, pilnībā pārliecināti ir 3% iedzīvotāju, bet 31% uzskata, ka celtniecība drīzāk tiks veikta kvalitatīvi.

Piektajai daļai jeb 22% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauja veikta laikā no 3. līdz 5. martam ar interneta starpniecību visā Latvijā, aptaujājot 800 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas