4. maija svinīgā Saeimas sēde notiks Nacionālajā teātrī

0 komentāri

Pēc divām dienām svinēsim Latvijas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu. Par godu valsts svētkiem jau tradicionāli 4. maijā tiek rīkota arī Saeimas svinīgā sēde. Tomēr šoreiz tā nenotiks parlamenta ēkā. Deputāti pulcēsies Nacionālajā teātrī – vietā, kur tika dibināta Latvijas valsts.

Kopš neatkarības atjaunošanas Saeimas sēdes ārpus parlamenta notikušas vien divas reizes – tikai īpašos gadījumos, kad valsts svin apaļas gadadienas. Sēde teātrī tiek rīkota, jo būs arī svētku koncerts, ko deputāti gan nevarēs vērot sēžot pirmajās skatītāju rindās. Tās būs atvēlētas viesiem – bijušajiem Augstākās padomes deputātiem.

”Mēs tiešām vēlamies izrādīt cieņu un godu tiem deputātiem – Augstākās padomes deputātiem, kuri balsoja par neatkarību. Viņi būs tie, kuri sēdēs pirmajās rindās, bet arī deputāti sēdēs zālē,” skaidro Saeimas Protokola nodaļas pārstāve Linda Kalniņa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas