38% iedzīvotāju uzskata, ka Latvija netiek galā ar bēgļu uzņemšanu

2 komentāri

Pētījumu aģentūra Gfk sadarbībā ar LNT raidījumu TOP 10 centās noskaidrot, vai Latvijas iedzīvotāji uzskata, ka Latvija līdz šim sekmīgi gatavojas un tiek galā ar bēgļu uzņemšanu?

Viedoklim, ka mums ar šo jautājumu viss ir kārtībā, pievienojas mazākā daļa to aptaujāto, kam ir skaidrs viedoklis – tikai 10% uzskata, ka gan gatavošanās, gan bēgļu uzņemšana notiek tieši tā, kā tam vajadzētu būt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet gandrīz divas piektdaļas aptaujāto – 38%, pauž savu pārliecību, ka Latvijā šis process notiek nesekmīgi.

Savukārt aptaujas dalībnieku absolūtais vairākums atzīst, ka kopumā trūkst informācijas, lai novērtētu bēgļu uzņemšanas procesu – tā domā 47%.

Bet vēl 5% respondentu norāda, ka nezina atbildi uz šo jautājumu vai arī viņiem nav viedokļa par to.

Ja atmetam sajūtu, ka par patvēruma meklētāju uzņemšanu Latvijā sabiedrībai trūkst visaptverošas informācijas, un iespējams, ka reti kurš ar to grib dalīties, lai netracinātu publiku, kopējais noskaņojums liecina – bēgļu uzņemšana un gatavošanās tai notiek kā pa celmiem, un vērtējums kā skolā būtu – “nesekmīgi”.

2 komentāri

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  ne Latvijai tiek galā ar bēgļu uzņemšanu, ne Latvija! bet tā uzskata 94,32%!

  10.04.2016 23:03

 • Zuze
  0

  Zuze

  Latvija netiek galā pati ar saviem iedzīvotājiem,kur nu vēl ar bēgļiem,,kas te ieradušies lai diktētu savus noteikumus un izvirzītu savas prasības.

  17.04.2016 15:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas