38% iedzīvotāju uzskata, ka darba devēji drīkst pieprasīt tikai ES oficiālo valodu zināšanas

1 komentārs

Saeimā ierosināta ideja par to, ka darba sludinājumā jāaizliedz pieprasīt tādu svešvalodu zināšanas, kas nav Eiropas Savienības (ES) oficiālās valodas.

Tieši tas nav pateikts, bet noprotams, ka tas skar sludinājumus, kuros tiek pieprasītas krievu valodas zināšanas. Kā sabiedrībā vērtē šādu domu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

38% atbalsta izskanējušo ierosinājumu izmaiņām Darba likumā.

Tomēr vairāk par pusi – 54% – nevēlas, lai būtu liegums darba sludinājumos prasīt valodas zināšanas, kas nav ES oficiālās valodas, bet 8% TNS aptaujāto nav viedokļa.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • marta
    0

    marta

    beidziet noniecināt kādu no valodām,ārvalstīs strādājošie latvieši bieži un pārsvarā sazinās krievu valodā.kāpēc Latvijā to nedrīkstētu darīt?kurš veiksmīgi nav ar to saskāries,tas arī to nesaprot.kāpēc būtu pieņemams,ka prasa angļu valodu,bet krievu nē?saeima varētu pieņemt kaut vienu saprātīgu lēmumu,nevis tikai muļķīgus aizliegumus.

    26.06.2016 23:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas