37% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Vējonis būs labs prezidents

0 komentāri

Interneta lietotāju aptaujā pētījumu uzņēmums GFK skaidroja atbildes uz jautājumu: “Vai, jūsuprāt, Raimonds Vējonis būs labs Latvijas prezidents?” Pārliecību, ka šāda tēze varētu būt patiesība, pauž vairākums aptaujāto.

Gandrīz divas trešdaļas – 37% – uzskata, ka Raimonds Vējonis tiešām būs labs Latvijas prezidents. Savukārt gandrīz trešdaļa respondentu – 29% – savos uzskatos pārstāv pilnīgi pretēju viedokli un noraida apsvērumu, ka viņš būs labs Valsts prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un nebūt ne maza aptaujas dalībnieku daļa – 34% jeb trešā daļa sabiedrības ieņem rezervētu vai pilnīgi vienaldzīgu pozīciju un norāda, ka vai nu nezina atbildi, vai arī viņiem ir vienalga, kā Raimondam Vējonim veiksies valsts pirmās personas krēslā.

Starp tiem, kam ir viedoklis jaunievēlētā prezidenta starta pozīcija ir salīdzinoši laba – vienkārši sakot “puse uz pusi”, un nenoliedzami viņš jau, lai arī pašam neplānoti – ir palicis atmiņā ar pirmajiem vārdiem pēc ievēlēšanas: “Laikam vispirms jāierauj.” Ar šādu pieteikumu bieži pietiek augšupejošai reitingu tendencei.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas