34% Latvijas iedzīvotāju kļuvuši piesardzīgāki, apmeklējot sabiedriskas vietas

0 komentāri

Bailēs par Parīzes teroraktu atkārtošanos augstākais terorisma trauksmes līmenis pagājušajās brīvdienās izsludināts Briselē. Iedzīvotājiem ieteikts izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku – tādām kā iepirkšanās centri, koncerti, pasākumi vai sabiedriskā transporta pieturas.

Vai arī Latvijā cilvēki pēc notikumiem Parīzē ir kļuvuši piesardzīgāki pret dažādu publisku vietu apmeklēšanu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunākā pētījumu aģentūras TNS aptauja liecina, ka trešā daļa (34%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā pēc notikumiem Parīzē ir kļuvuši piesardzīgāki pret tādu vietu apmeklēšanu, kurās vienlaikus uzturas daudz cilvēku.

Tikmēr lielākā daļa (60%) pret dažādu publisku vietu apmeklēšanu nav kļuvuši piesardzīgāki. Vēl 6% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas