32% iedzīvotāju atzīst, ka zina personas, kuras iegādājas kontrabandas preces

0 komentāri

Kontrabandas apjoms Latvijā šobrīd sarūk, tā liecina jaunākā Muitas policijas pārvaldes informācija. Bet – ko par to saka iedzīvotāji? Pērn veikta aptauja liecināja, ka laikā, kad valsts ziņo, ka tā turpina cīnīties pret kontrabandas precēm, liela daļa iedzīvotāju atzīst, ka ir tās pirkuši paši vai to darījuši viņu draugi un radinieki.

Gada laikā situācija nav būtiski mainījusies. Šogad 11% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atzīst, ka pēdējā pusgada laikā ir iegādājušies nelegālu preci, piemēram, kontrabandas ceļā ievestu alkoholu vai tabakas izstrādājumus. Pērn šis skaitlis bija ļoti līdzīgs 12%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešā daļa jeb 32% norāda, ka šādas preces pircis kāds no viņu radu vai draugu loka. Pērn tā sacīja gandrīz tikpat – 31% aptaujāto.

Tikmēr mazāk kļuvis to, kuri saka, ka nav iegādājušies kontrabandas ceļā ievestu preci un kuri domā, ka arī viņu radi un draugi to nav darījuši. Šogad tā sacīja 38% aptaujāto, pērn šādu viedoklis pauda 41%.

Vēl piektā daļa jeb 20% iedzīvotāju šogad nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu. Pērn šādu viedokli pauda 16% aptaujāto.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas