31. decembrī un 1. janvārī sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

0 komentāri

Rīgas satiksme atgādina, ka saskaņā ar Rīgas domes noteikumiem 31.decembrī un 1.janvārī sabiedrisko transportu visi pasažieri var izmantot bez maksas. Vienlaikus Rīgas satiksme informē, ka Jaunā gada brīvdienu laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta (tajā skaitā minibusu un nakts satiksmes maršrutu) un autostāvvietu darbībā. Naktī no 31.decembra uz 1.janvāri tiks nodrošināti papildu reisi.

31.decembrī un 1., 2.janvārī sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) kursēs pēc brīvdienu grafika, 10.janvārī saistībā ar darba dienu pārcelšanu sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) kursēs pēc darba dienu grafika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas kartes darba dienām, lūdzam ņemt vērā, ka 2.janvārī (piektdiena), saistībā ar darba dienas pārcelšanu, darba dienu mēneša abonementa biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā, savukārt 10.janvārī (sestdiena) tās būs derīgas.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākumu norises vietām, naktī no 31.decembra uz 1.janvāri aptuveni no plkst.21:00 līdz plkst. 4:00 tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildu reisi.

Tos nodrošinās šādos sabiedriskā transporta maršrutos: 4., 5., 6., 7., 10. un 11.tramvaja maršrutā, 3., 11., (12. 23. 26. apvienots), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27.trolejbusa maršrutā. Ar papildu reisiem iespējams iepazīties pieturvietās un mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Minibusi 31.decembrī, 1. un 10.janvārī kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta, savukārt 2.janvārī pēc sestdienai paredzētā kustības grafika. Atgādinām, ka 31.decembrī un 1.janvārī par minibusu izmantošanu ir jāmaksā.

Nakts satiksme tiks organizēta naktī no 31.decembra uz 1.janvāri, naktī no 9. uz 10.janvāri, naktī no 10. uz 11.janvāri. Informējam, ka nakts satiksmes maršruti netiks nodrošināti naktī no 2. uz 3.janvāri un naktī no 3. uz 4.janvāri. Atgādinām, ka par nakts satiksmes maršrutu izmantošanu ir jāmaksā.

Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 31.decembrī un 1.janvārī varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā. 2. un 10.janvārī autostāvvietas darbosies pēc sestdienas grafika.

Klientu apkalpošanas centri 31.decembrī un 1.janvārī būs slēgti, savukārt 2. un 4.janvārī iedzīvotāju ērtībām darbosies klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1 (no plkst.10:00-16:00). 3.janvārī darbosies visi klientu apkalpošanas centri pēc sestdienas darba grafika (no plkst.10:00-16:00), izņemot Brīvības ielā 49/53 izvietoto klientu apkalpošanas centru. Savukārt 10.janvārī darbosies visi klientu apkalpošanas centri pēc darba dienu grafika.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas