Pētījums: 30% iedzīvotāju ņem vērā sociālajos tīklos paustos viedokļus

0 komentāri
Pētījums: 30% iedzīvotāju ņem vērā sociālajos tīklos paustos viedokļus
Foto: AFP/LETA

Lielākā daļa jeb 69% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā lasa komentārus, ko citi lasītāji ir atstājuši zem sociālajos portālos publicētajiem rakstiem, ziņām vai attēliem, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu 900 sekundes veiktais pētījums.

17% lietotāju uz jautājumu, vai viņi lasa komentārus sociālajos tīklos, norādījuši atbildi ”noteikti jā”, bet 52% – ”drīzāk jā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr 30% aptaujāto apgalvo, ka komentārus sociālajos tīklos nelasa, bet 1% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Savukārt vēl ceturtā daļa jeb 25% iedzīvotāju pauž, ka paši raksta komentārus pie sociālajos tīklos publicētiem ierakstiem, attēliem un ziņām. Lielākā daļa (72%) gan to nedara, bet 3% iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Runājot par to, cik daudzi iedzīvotāji ņem vērā šajos komentāros pausto viedokli, – 30% aptaujāto, kas lasa šos komentārus, ir apliecinājuši, ka komentāros pausto viedokli ņem vērā. Tomēr lielākā daļa (63%) citu lasītāju rakstītos komentārus vērā neņem. Savukārt 7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Jau ziņojām, ka Krievija ļoti nopietni piestrādā pie sabiedrības viedokļa veidošanas ar īpašu interneta komentētāju palīdzību – tā intervijā 900 sekundēm atzina bijušais Satversmes Aizsardzības biroja vadītājs Jānis Kažociņš.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas