Pētījums: 30% iedzīvotāju ņem vērā sociālajos tīklos paustos viedokļus

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 69% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā lasa komentārus, ko citi lasītāji ir atstājuši zem sociālajos portālos publicētajiem rakstiem, ziņām vai attēliem, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu 900 sekundes veiktais pētījums.

17% lietotāju uz jautājumu, vai viņi lasa komentārus sociālajos tīklos, norādījuši atbildi ”noteikti jā”, bet 52% – ”drīzāk jā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr 30% aptaujāto apgalvo, ka komentārus sociālajos tīklos nelasa, bet 1% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Savukārt vēl ceturtā daļa jeb 25% iedzīvotāju pauž, ka paši raksta komentārus pie sociālajos tīklos publicētiem ierakstiem, attēliem un ziņām. Lielākā daļa (72%) gan to nedara, bet 3% iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Runājot par to, cik daudzi iedzīvotāji ņem vērā šajos komentāros pausto viedokli, – 30% aptaujāto, kas lasa šos komentārus, ir apliecinājuši, ka komentāros pausto viedokli ņem vērā. Tomēr lielākā daļa (63%) citu lasītāju rakstītos komentārus vērā neņem. Savukārt 7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Jau ziņojām, ka Krievija ļoti nopietni piestrādā pie sabiedrības viedokļa veidošanas ar īpašu interneta komentētāju palīdzību – tā intervijā 900 sekundēm atzina bijušais Satversmes Aizsardzības biroja vadītājs Jānis Kažociņš.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas