25% latviešu nemāk izteikt komplimentus

1 komentārs

Absolūti lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa vēlas saņemt komplimentus, un tas nozīmē, ka tos izteikt var un vajag vairāk, atzina pētījumu aģentūras SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš.

Tikai 38% aptaujas dalībnieku norādīja, ka ikdienā bieži velta citiem uzslavas un labus vārdus, tikmēr ceturtā daļa jeb 25% iedzīvotāju atzina, ka nemaz nemāk izteikt citiem komplimentus. Vēl 10% iedzīvotāju saka, ka viņiem nemaz nepatīk tos izteikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Latvieši vēlas saņemt komplimentus, viņiem tas ir nepieciešams, taču tie netiek sniegti tik daudz, cik varētu. Patiesībā tas ir tik vienkārši – divi trīs vārdi un tu esi iepriecinājis cilvēku. Kāpēc to nedarīt?” sacīja A. Kaktiņš.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas