23% iedzīvotāji labāk gatavi maksāt naudu bēgļiem nekā viņus uzņemt, liecina aptauja

0 komentāri

Kurš no diviem piedāvātajiem risinājumiem: uzņemt vairāk bēgļu katrā dalībvalstī vai arī maksāt par bēgļu uzņemšanu Turcijai, jūsuprāt, ir pieņemamāks bēgļu krīzes risināšanai? Šāds jautājums tika uzdots jaunā GFK aptaujā, un atbildes, iespējams, tevi pārsteigs.

Par to, ka labāk būtu šķirties no Latvijas nodokļu maksātāju naudas, lai samaksātu Turcijai par bēgļu uzņemšanu, iestājas mazliet mazāk nekā 1/4 daļa aptaujāto – šāda izvēle ir 23%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt otrs scenārijs, kas paredzētu katrai dalībvalstij papildus uzņemt vēl vairāk patvēruma meklētāju, kā vislabākais krīzes risinājums šķiet absolūtajam mazākumam aptaujas dalībnieku – tikai 4%.

Toties absolūtais vairākums respondentu – 71% – uzskata, ka nav pieņemams neviens no piedāvātājiem risinājumiem, un Eiropas līderiem ir jāpiepūlē smadzenes, lai atrastu citu izeju no bēgļu krīzes.

Savukārt 2% aptaujāto norāda, ka nezina atbildi uz šo jautājumu vai arī viņiem par to nav viedokļa.

Latvijas sabiedrībai nešķiet, ka krīze beidzot būs atrisināta un bēgļu plūsmas ieies kontrolētās sliedēs – mēs neesam gatavi ne maksāt kādam par to, ka viņi bēgļus uzņem pie sevis, ne arī dalīt ar bēgļiem savu dzīves telpu, var secināt pēc šīs aptaujas datiem.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas