23% iedzīvotāji labāk gatavi maksāt naudu bēgļiem nekā viņus uzņemt, liecina aptauja

0 komentāri

Kurš no diviem piedāvātajiem risinājumiem: uzņemt vairāk bēgļu katrā dalībvalstī vai arī maksāt par bēgļu uzņemšanu Turcijai, jūsuprāt, ir pieņemamāks bēgļu krīzes risināšanai? Šāds jautājums tika uzdots jaunā GFK aptaujā, un atbildes, iespējams, tevi pārsteigs.

Par to, ka labāk būtu šķirties no Latvijas nodokļu maksātāju naudas, lai samaksātu Turcijai par bēgļu uzņemšanu, iestājas mazliet mazāk nekā 1/4 daļa aptaujāto – šāda izvēle ir 23%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt otrs scenārijs, kas paredzētu katrai dalībvalstij papildus uzņemt vēl vairāk patvēruma meklētāju, kā vislabākais krīzes risinājums šķiet absolūtajam mazākumam aptaujas dalībnieku – tikai 4%.

Toties absolūtais vairākums respondentu – 71% – uzskata, ka nav pieņemams neviens no piedāvātājiem risinājumiem, un Eiropas līderiem ir jāpiepūlē smadzenes, lai atrastu citu izeju no bēgļu krīzes.

Savukārt 2% aptaujāto norāda, ka nezina atbildi uz šo jautājumu vai arī viņiem par to nav viedokļa.

Latvijas sabiedrībai nešķiet, ka krīze beidzot būs atrisināta un bēgļu plūsmas ieies kontrolētās sliedēs – mēs neesam gatavi ne maksāt kādam par to, ka viņi bēgļus uzņem pie sevis, ne arī dalīt ar bēgļiem savu dzīves telpu, var secināt pēc šīs aptaujas datiem.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas