18.novembrī sabiedriskais transports Rīgā būs bez maksas

0 komentāri

Valsts svētkos, 18.novembrī, pilsētas sabiedriskajā transportā iedzīvotāji varēs pārvietoties bez maksas. Arī pašvaldības autostāvvietas šajā dienā varēs izmantot par brīvu.

Rīgas satiksme informē, ka 17.novembrī sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta.

Savukārt minibusi kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta. 22.novembrī (pārceltajā darba dienā) sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu kustības saraksta, bet minibusi kursēs pēc sestdienai paredzētā kustības saraksta.

Darba dienu mēneša abonementa biļetes būs derīgas lietošanai sabiedriskajā transportā 22.novembrī, savukārt 17.novembrī darba dienu mēneša abonementa biļetes sabiedriskajā transportā nebūs derīgas.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 17. un 22.novembrī strādās kā sestdienā – līdz plkst.17.00, izņemot Vecrīgu, kur par auto novietošanu būs jāmaksā. 18.novembrī pašvaldības autostāvvietas pilsētā būs bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas